Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FRIE, Peter (född 1947): Landskap, signerad och daterad Peter Frie 2006, 1/40, färglitografi, 47x63 cm
Smärre kantveck
123984
2012-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här