Bengt Malmqvist fotografi

Bengt Malmqvist fotografi
Bengt Malmqvist fotografi
Bengt Malmqvist fotografi
Bengt Malmqvist fotografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Rolf Ericsson, signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1954, numrering a tergo 3/10, gelatinsilverfotografi, 29x38 cm

123998

2012-03-06