Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
MINIATYRSPEGEL, skuren förgylld dekor, 42x28 cm, GRAVYR, efter målning av Elias Martin, 19x22 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
124005
2012-03-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner