Miniatyrspegel skuren förgylld dekor samt gravyr

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

MINIATYRSPEGEL, skuren förgylld dekor, 42x28 cm, GRAVYR, efter målning av Elias Martin, 19x22 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

124005

2012-03-05