Herrfickur spindelgång

Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

CARRON, Paris, herrfickur, 1700-talets slut, märkt i verket, förgyllt verk, spindelgång, vit urtavla med romerska siffror, små arabiska 5-60, slät boett av silver, diameter 45 mm

Fungerar, urtavlan med smärre lagning

124009

2012-03-24