Olivier Herdies blandteknik

Olivier Herdies blandteknik
Olivier Herdies blandteknik
Olivier Herdies blandteknik
Olivier Herdies blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERDIÈS, Olivier (1906-1993): Komposition, signerad och daterad Herdies 1961, blandteknik, 65x50 cm

kantveck

124070

2012-03-05