Sixten Lundbohm blyertsteckning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

LUNDBOM, Sixten (1895-1982): Fruktstilleben, signerad och daterad, Lundbohm -51?, blyerts, 17x27 cm

124102

2012-03-05