Jan Sigfrid Alfons oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALFONS, Jan Sigfrid (född 1900): Geometriskt stilleben, signerad S.Alfons J, olja på duk, 30x40 cm

Ssmärre färgbortfall

124112

2012-03-05