Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALFONS, Jan Sigfrid (född 1900): Geometriskt stilleben, signerad S.Alfons J, olja på duk, 30x40 cm
Ssmärre färgbortfall
124112
2012-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här