Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHNSON, Lasse (1899-1992): Motiv från Paris, signerad och daterad Lasse Johnson 1928, olja på duk, 50x61 cm
124127
2012-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här