Lasse Johnson oljemålning

Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHNSON, Lasse (1899-1992): Motiv från Paris, signerad och daterad Lasse Johnson 1928, olja på duk, 50x61 cm

124127

2012-03-05