Martin Säflund oljemålning

Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄFLUND, Martin (1894-1976): Uppsalaslätten, signerad M Säflund, olja på pannå, 65x54 cm, Blomsterstilleben a tergo

124131

2012-03-05