Soppslev i silver
Vollendet
2012-03-05
124142
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
SOPPSLEV, silver, Finland, otydliga stämplar, svarvat trässkaft, längd 41 cm
Benknopp saknas, fästet baktill med lagning