Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOPPSLEV, silver, Finland, otydliga stämplar, svarvat trässkaft, längd 41 cm
Benknopp saknas, fästet baktill med lagning
124142
2012-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här