Oskar Bergman oljemålning
2012-03-06
124163
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Från Saltsjöbaden, olja på pannå, 36x52 cm, påskrift a tergo "Köpte Birgitta av Oskar Bergman den 21.1.1955 för 5 öre"
Ytskador