Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Från Saltsjöbaden, olja på pannå, 36x52 cm, påskrift a tergo "Köpte Birgitta av Oskar Bergman den 21.1.1955 för 5 öre"
Ytskador
124163
2012-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här