Tor Bjurström oljemålning

Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BJURSTRÖM Tor (1888-1966): Hus vid skogen, stämpelsignerad Bjurström, olja på duk, 60x69 cm

124170

2012-03-06