Dolnald Farnsworth litografi

Dolnald Farnsworth litografi
Dolnald Farnsworth litografi
Dolnald Farnsworth litografi
Dolnald Farnsworth litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

FARNSWORTH Donald (USA, född 1952) Counterpoint/Golden Gate, monogramsignerad och daterad 91, litografi, 36x25,5 cm

124202

2012-03-06