Herrfickur duplexgång
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, omkring 1800-talets mitt, förgyllt glasat verk med rikt graverad dekor, duplexgång, vit urtavla med romerska siffror, centrumsekundvisare, slät boett av silver, diameter 49 mm
Fungerar, urtavlan med smärre spricka
124262
2012-03-24