Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
SHIGEHARU, Ryusai (1803-1853): Ichikawa Hakuen, signerad Shigeharu, förläggare Ki, 36,5x25 cm
Proveniens Antikhandel 1979
Förstärkt baksida, beskuren marginal
124269
2012-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här