Shigeharu träsnitt

Shigeharu träsnitt
Shigeharu träsnitt
Shigeharu träsnitt
Shigeharu träsnitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SHIGEHARU, Ryusai (1803-1853): Ichikawa Hakuen, signerad Shigeharu, förläggare Ki, 36,5x25 cm
Proveniens Antikhandel 1979

Förstärkt baksida, beskuren marginal

124269

2012-03-11