Per Fredriks oljemålning

Per Fredriks oljemålning
Per Fredriks oljemålning
Per Fredriks oljemålning
Per Fredriks oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREDRIKS, Per (1887-1947): Landskap, signerad och daterad Per Fredriks 1928, olja på duk, 27x35 cm

124311

2012-03-07