Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSBERG, Carl Johan (1868-1938): "Venezia", signerad och daterad Carl Johan Forsberg jan XXVIII, akvarell, 47x71 cm
124319
2012-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här