Carl Johan Forsberg akvarell

Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell
Carl Johan Forsberg akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSBERG, Carl Johan (1868-1938): "Venezia", signerad och daterad Carl Johan Forsberg jan XXVIII, akvarell, 47x71 cm

124319

2012-03-07