Kjartan Slettemark Nixon

Kjartan Slettemark Nixon
Kjartan Slettemark Nixon

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): "Nixon Visions - Gevalia dricks mest", färgoffset, 1971, signerad och daterad Kjartan -71 (blekt signatur), ea, 68x50 cm

Blekt

124339

2012-03-11