Hiroshige träsnitt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HIROSHIGE, Ando (1797-1858): Ishiyakushi, nr 45 ur 53 stationer på Tokkaido, signerad Hiroshige ga, förläggare Hoeido, 23,5x35 cm, monterad i passepartout, Proveniens Auktionsverket Kvalitetsauktion höst 1982
Fläckar, marginalerna beskurna
124340
2012-03-11