Kuniyoshi träsnitt

Kuniyoshi träsnitt
Kuniyoshi träsnitt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

KUNIYOSHI (1798-1861): 2 st: Shunga, signerade Ichiyûsai
Kuniyoshi ga, 9x12 resp 9x12,5 cm, oramade
Proveniens: auctionukiyoe.com 2001

Fläckar

124349

2012-03-11