Lotten Rönquist oljemålning

Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning
Lotten Rönquist oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RÖNQUIST, Lotten (1864-1912): Vintermotiv, signerad L.Rönquist, olja på duk,

124359

2012-03-07