Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
KUNICHIKA, Toyohara (1835-1900): Skådespelare ur "Goketsu Kijutsu Kurabe", 1874, signerad Toyohara Kunichika hitsu, 36x23,5 cm
Proveniens: auctionukiyoe.com 27/4 2004
124364
2012-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här