Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KUNISADA, Utagawa (Toyokuni III), (1786-1864): Kvinna i landskap, signerad Kôchôrô Kunisada ga, 24,5x18 cm vardera
Proveniens: Auktionsverket 29/9-1989 nr 1610
124375
2012-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här