Kunisada träsnitt

Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNISADA, Utagawa (Toyokuni III), (1786-1864): Kvinna i landskap, signerad Kôchôrô Kunisada ga, 24,5x18 cm vardera
Proveniens: Auktionsverket 29/9-1989 nr 1610

124375

2012-03-11