Zornetsning

Zornetsning
Zornetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZORN, ANDERS (1860-1920): Sommar, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild, 1910, nött samtida hfrbd.

124391

2012-03-07