Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUDA, Gunnar, (1887-1948):Motiv från Stockholm Strandvägen, signerad och daterad G. Ruda sept.1931, olja på duk, 73x55 cm
124392
2012-03-06
Gör en kostnadsfri värdering här