Stop i silver
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STOP, silver, C.G Hallberg 1896, på tre kulfötter, locket med infälld medaljong Oscar II, invändigt med förgyllning, höjd 23,5 cm, vikt ca 1665 g
En kulfot med lagning samt spår invändigt
124469
2012-03-20