Stop i silver

Stop i silver
Stop i silver
Stop i silver
Stop i silver
Stop i silver
Stop i silver

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOP, silver, C.G Hallberg 1896, på tre kulfötter, locket med infälld medaljong Oscar II, invändigt med förgyllning, höjd 23,5 cm, vikt ca 1665 g

En kulfot med lagning samt spår invändigt

124469

2012-03-20