Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TECKNINGAR, 3 st, Kilian ZOLL (1818-1860), tillskrivna, 5,5x5,5 resp 6,6x5,5 cm, Hedvig TOLL (Möllersvärd, 1799-1856), monogramsignerad och daterad 1813, 16,5x14 cm
Fläckar
124539
2012-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här