Blombord 1800-tal svärtat trä

Blombord 1800-tal svärtat trä
Blombord 1800-tal svärtat trä
Blombord 1800-tal svärtat trä
Blombord 1800-tal svärtat trä
Blombord 1800-tal svärtat trä
Blombord 1800-tal svärtat trä

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBORD, 1800-talets slut, svärtat trä, med mässingsdekor, 78 höjd 60x39 cm

Mässingsdekor har delvis släppt, slitage

124543

2012-03-08