Skålar och fat keramik

Skålar och fat keramik
Skålar och fat keramik
Skålar och fat keramik
Skålar och fat keramik
Skålar och fat keramik
Skålar och fat keramik
Skålar och fat keramik
Skålar och fat keramik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL, FAT, 2 st., keramik, signerade Jobs, Simmulson, UE, skålfatets diameter 26 cm

Små nagg

124572

2012-03-08