Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, rokoko, 1700-tal, valnötsfanér, höjd 82, 101x54 cm

Senare skiva och lås, skador, slitage, nyckel saknas

124594

2012-03-08