Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, rokoko, 1700-tal, valnötsfanér, höjd 82, 101x54 cm
Senare skiva och lås, skador, slitage, nyckel saknas
124594
2012-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här