Aladåbform 1800-tal

Aladåbform 1800-tal
Aladåbform 1800-tal
Aladåbform 1800-tal
Aladåbform 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALADÅBFORM, 1800-talets första hälft, koppar, på tre fötter, höjd 13, längd 42 cm

Kantsprickor

124600

2012-03-08