Curt Sjöberg oljemålning

Curt Sjöberg oljemålning
Curt Sjöberg oljemålning
Curt Sjöberg oljemålning
Curt Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SJÖBERG, Curt (1911-87): "30-talets Skinnarviksberg - Stockholm", signerad och daterad C. Sjöberg -76, olja på duk, 34x26 cm

124658

2012-03-12