Einar Nerman oljemålning
2012-03-10
124671
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NERMAN, Einar (1883-1983): Blomsterstilleben, signerad Einar Nerman, olja på pannå, 45x19 cm