Johannes Olsson blandteknik
2012-03-10
124731
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad och daterad 67, blandteknik på pannå, 110x122 cm