Holmström gouache

Holmström gouache
Holmström gouache
Holmström gouache
Holmström gouache

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HOLMSTRÖM, H (1900-tal): Bärplockare, signerad, gouache, 26x70,5 cm

124738

2012-03-11