A Dzigurski oljemålning

A Dzigurski oljemålning
A Dzigurski oljemålning
A Dzigurski oljemålning
A Dzigurski oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DZIGURSKI, A (1900-tal): Kustvy med klippor, motiv från Positano, signerad och daterad A Dzigurski 1949, olja på duk, 60x120 cm

124747

2012-03-09