Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DZIGURSKI, A (1900-tal): Kustvy med klippor, motiv från Positano, signerad och daterad A Dzigurski 1949, olja på duk, 60x120 cm
124747
2012-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här