Snedklaffsekretär 1700-tal

Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal
Snedklaffsekretär 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, fanérad med alm, höjd 101, 102x50 cm, nycklar finns

Skador, del saknas

124781

2012-03-10