Erik Jerken blomstilleben

Erik Jerken blomstilleben
Erik Jerken blomstilleben
Erik Jerken blomstilleben
Erik Jerken blomstilleben

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JERKEN, Erik (1898-1947): Stilleben, signerad och daterad Jerke, olja på duk, 73x50 cm

124786

2012-03-09