Toilettespegel

Toilettespegel
Toilettespegel
Toilettespegel
Toilettespegel
Toilettespegel
Toilettespegel

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL till toilettebord, dekor med 1700-tals motiv, 1900-talets första början, 38x32 cm

Slitage

124799

2012-03-09