Toilettespegel
Vollendet
2012-03-09
124799
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
SPEGEL till toilettebord, dekor med 1700-tals motiv, 1900-talets första början, 38x32 cm
Slitage