Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SALONGSGRUPP, 8 dlr, ny-Louis XVI, mahogny, mässingsdetaljer, bestående av, soffa, bord, karmstolar, 1 par, stolar 4 st
Skador, lagning
124800
2012-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här