Salongsgrupp ny-louis XVI

Salongsgrupp ny-louis XVI
Salongsgrupp ny-louis XVI
Salongsgrupp ny-louis XVI
Salongsgrupp ny-louis XVI
Salongsgrupp ny-louis XVI
Salongsgrupp ny-louis XVI
Salongsgrupp ny-louis XVI
Salongsgrupp ny-louis XVI

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 dlr, ny-Louis XVI, mahogny, mässingsdetaljer, bestående av, soffa, bord, karmstolar, 1 par, stolar 4 st

Skador, lagning

124800

2012-03-10