Waldemar Lorentzon litografi

Waldemar Lorentzon litografi
Waldemar Lorentzon litografi
Waldemar Lorentzon litografi
Waldemar Lorentzon litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LORENTZON, Valdemar (1899-1984): Vid stranden, signerad Waldemar Lorentzon, 16/360, färglitografi, 35x50 cm

124807

2012-03-09