Herrfickur cylindergång
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, omkring 1870-tal, förgyllt verk med rikt graverad dekor, cylindergång, vit urtavla med romerska siffror, små arabiska 5-60, slät boett av silver, diameter 53 mm
Osäker funktion, boetten med invändig bristning
124812
2012-03-24