Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HATZ, Felix (1904-2000): "Vattenlandskap", otydligt signerad Hatz, olja på duk, 73x100 cm, Utställd: Gummesons Konstgalleri 1962
124820
2012-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här