Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HATZ, Felix (1904-2000): "Vattenlandskap", otydligt signerad Hatz, olja på duk, 73x100 cm, Utställd: Gummesons Konstgalleri 1962

124820

2012-03-10