Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TÖRNER, Åke (född 1926): "Kvadrater och punkter", monogramsignerad och daterad -58, olja på pannå, 23,5x29,5 cm
Fläckar
124821
2012-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här