Åke Törner oljemålning

Åke Törner oljemålning
Åke Törner oljemålning
Åke Törner oljemålning
Åke Törner oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÖRNER, Åke (född 1926): "Kvadrater och punkter", monogramsignerad och daterad -58, olja på pannå, 23,5x29,5 cm

Fläckar

124821

2012-03-10