Åke Törner oljemålning
Closed
2012-03-10
124821
| Sold for | 1 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TÖRNER, Åke (född 1926): "Kvadrater och punkter", monogramsignerad och daterad -58, olja på pannå, 23,5x29,5 cm
Fläckar