Yoshitoshi träsnitt

Yoshitoshi träsnitt
Yoshitoshi träsnitt
Yoshitoshi träsnitt
Yoshitoshi träsnitt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YOSHITOSHI, Tsukioka (1839-1892), triptyk: Strid vid brofäste, signerad Tsukioka Yoshitoshi hitsu, förläggare Tomigoro, 35x72,5 cm
Proveniens: Auktionsverkets Kvalitetsauktion v1984 nr 5131

Slitage

124836

2012-03-11